OSH | Odborový svaz hasičů

Příspěvek od ZP 211 na očkování proti chřipce až do poloviny prosince

Nejen do konce října, ale až do poloviny prosince se mohou dát klienti ZP 211 očkovat proti chřipce a využít k tomu příspěvek z fondu prevence až 300 Kč.   Tato částka by měla ve většině případů pokrýt celé náklady na očkování. Příspěvek poskytuje ZP MV ČR jak na nákup vakcíny, tak i na samotnou její aplikaci. Občané nad 65 let mají očkování hrazeno z veřejného zdravotního pojištění, takže nemusejí žádat o příspěvek z fondu prevence. Očkování mají zdarma. Loni využilo příspěvek na očkování přes tři tisíce klientů ZP MV ČR a pojišťovna tak z fondu prevence na toto očkování vydala téměř milion korun. Klienti spolu se žádostí o příspěvek pojišťovně předloží doklad od lékaře, že se očkování v daném termínu konalo a potvrzení o zaplacení. Chřipka je nebezpečné virové onemocnění, které může vést někdy až k smrti. Nejlepší prevencí této nemoci je právě očkování.   Vaše ZP MV ČR

Nejen do konce října, ale až do poloviny prosince se mohou dát klienti ZP 211 očkovat proti chřipce a využít k tomu příspěvek z fondu prevence až 300 Kč.
 
Tato částka by měla ve většině případů pokrýt celé náklady na očkování. Příspěvek poskytuje ZP MV ČR jak na nákup vakcíny, tak i na samotnou její aplikaci. Občané nad 65 let mají očkování hrazeno z veřejného zdravotního pojištění, takže nemusejí žádat o příspěvek z fondu prevence. Očkování mají zdarma.
Loni využilo příspěvek na očkování přes tři tisíce klientů ZP MV ČR a pojišťovna tak z fondu prevence na toto očkování vydala téměř milion korun. Klienti spolu se žádostí o příspěvek pojišťovně předloží doklad od lékaře, že se očkování v daném termínu konalo a potvrzení o zaplacení.
Chřipka je nebezpečné virové onemocnění, které může vést někdy až k smrti. Nejlepší prevencí této nemoci je právě očkování.
 
Vaše ZP MV ČR

Naši partneři

Menu