OSH | Odborový svaz hasičů

Nadace policistů a hasičů - vzájemná pomoc v tísni informuje

  V úterý 29. listopadu 2016 ve 14 hodin se koná pietní akt u pomníku padlých policistů a hasičů v areálu muzea Policie České republiky, ke Karlovu 1, Praha 2. Poté proběhne krátká ekumenická bohoslužba v přilehlém Kostele Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého. Slavnostního aktu se zúčastní pozůstalé rodiny po zahynulých policistech a hasičích při výkonu služby, těžce tělesně postižení bývalí policisté a hasiči kteří utrpěli zdravotní újmu při výkonu služby, vedení Ministerstva vnitra, Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru ČR, Nezávislého odborového svazu PČR, Odborového svazu hasičů a významní hosté.      

 

V úterý 29. listopadu 2016 ve 14 hodin se koná pietní akt u pomníku padlých policistů a hasičů v areálu muzea Policie České republiky, ke Karlovu 1, Praha 2.

Poté proběhne krátká ekumenická bohoslužba v přilehlém Kostele Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého.

Slavnostního aktu se zúčastní pozůstalé rodiny po zahynulých policistech a hasičích při výkonu služby, těžce tělesně postižení bývalí policisté a hasiči kteří utrpěli zdravotní újmu při výkonu služby, vedení Ministerstva vnitra, Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru ČR, Nezávislého odborového svazu PČR, Odborového svazu hasičů a významní hosté.

 

 

 

Fotogalerie: Nadace policistů a hasičů - vzájemná pomoc v tísni informuje

Naši partneři

Menu